Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Taimer


Kodus energia säästmiseks kasutame taimeri: määra lihtsalt aeg, millal seadmed peaksid kütte sisse ja välja lülitama.


Kuidas taimer töötab?


Taimeri töö on äärmiselt lihtne. Pärast aja programmeerimist lülitab taimer määratud ajal ühendatud küttesüsteemi sisse. Selle konfiguratsioon ja ühendus küttesüsteemiga on väga sarnased. Sõltumata taimeri tüübist jääb toimimisskeem samaks, mis tähendab, et piisab valitud aja seadistamisest ja seade lülitab installimise määratud ajal välja. Sõltuvalt mudelist saab taimerit juhtida elektrooniliselt LCD-ekraani ja nuppude kaudu või käsitsi nupu kaudu.


Taimerit saab programmeerida kahes režiimis:


• Nädalane (5+2) – töö tingib nädalapäevad. Selle parimat rakendust täheldatakse siis, kui pereliikmed on nädala jooksul (esmaspäevast reedeni) tööl/koolis ja nädalavahetustel samadel kellaaegadel kodus.
• Päevane – selles režiimis on taimeri töö fikseeritud 24-tunnise tsükliga. Päeval käivitub küte kolm korda, nt 2 tunniks kell 6, 16 ja 20.


Mõnel programmeerimis mudelil on mõlemad ülalnimetatud programmeerimise funktsioonid.


SALUS Controls taimeri funktsioon


Meie kaubamärgi taimereid kasutatakse kellaaja seadistamiseks ja kodu- või tööstusautomaatikasüsteemide elektriseadmete (pumbad, valgustus jne) juhtimiseks vastavalt valitud kasutaja poolt määratud individuaalsele ajaprogrammile.


Taimer lülitab valitud seadme või elektriskeemi sisse ja välja koos kodeeritud tundidega saadaval olevates tsüklites (päevase, nädalase funktsiooniga 5-2, s.o 5 tööpäeva + 2 nädalavahetust), kus saame seadistada minutise täpsusega kuni kolm ajaprogrammi.


Seda tüüpi seadmetes on olemas ka suve- ja talveaja vahetus, kas käsitsi või automaatselt. Programmeerija kontroller on varustatud ajavööndi valimise funktsiooniga. Tänu sellele on muutuste aeg täielikult kooskõlas kohaliku ajaga.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio