Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Juhtmevabad temperatuuri regulaatorid


Kutsume Sind tutvuma SALUS Controls’i traadita temperatuuri regulaatorite pakkumise osaga, mis on ideaalne lahendus klientidele, kes hindavad kõrgtehnoloogiat ja suurimat kasutusmugavust. Keskkütteruumi regulaatorid tagavad täieliku termomugavuse.

Juhtmevaba temperatuuri regulaator SALUS Controls võimaldab hõlpsalt kontrollida temperatuuri kõikides kodu- või kontoriruumides.


Mida pakub traadita temperatuuri regulaator?


Temperatuuriregulaator annab Sulle võimaluse kütte juhtimiseks (SALUS Smart Home seeria puhul – ka interneti kaudu), pakkudes optimaalse mugavuse huvides laia valikut funktsioone, säästes samas energiat. Kõik traadita temperatuuriregulaatorid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga komponentidest, mis tagab tõrgeteta ja usaldusväärse töö. Meie pakkumine sisaldab keskkütteruumide regulaatoreid, mis on ette nähtud igat tüüpi küttesüsteemide juhtimiseks (põrandaküte, radiaatorküte). Seadmed on mõeldud elamute, kontori- ja äripindade jaoks. Traadita temperatuuriregulaatorit on lihtne kasutada, ilma et oleks vaja keerukat – “määrivat” – paigaldust.


Miks tasub igas toas kasutada elektroonilist temperatuuriregulaatorit?


Sest see on kõige kulutõhusam lahendus. Kui kõikidesse ruumidesse on paigaldatud elektroonilised juhtmeta temperatuuriregulaatorid (nt Quantum SQ610RF) – saab kõikides küttetsoonides, näiteks: magamistuba, tuba, kontor, elutoaga koos söögituba -, temperatuuri igs ruumis individuaalselt seada.


SALUS Controls pakutavad temperatuuriregulaatorid


SALUS Controls on spetsialiseerunud kaasaegsetele juhtimistehnoloogiatele, pakkudes klientidele usaldusväärseid lahendusi hoone intelligentse automatiseerimise valdkonnas. Meie pakkumine sisaldab muu hulgas traadita elektroonilisi temperatuuriregulaatoreid, mis vastavad kõrgeimatele nõuetele nii funktsionaalsuse, disaini kui ka paigaldamise lihtsuse osas. Me soovitame:


• puutetundlikud regulaatorid (temperatuuri regulaatorid), kaasaegsed ekraanid ja suured taustvalgustusega LCD-ekraanid, aga ka:
• traditsioonilised lahendused, st nupuga hõlpsasti kasutatavad temperatuuriregulaatorid
• temperatuuriregulaatorid, mis on ette nähtud paigaldamiseks pinnale või iseseisvalt
• seadmed, mis töötavad sagedusel 868 MHz, tagades stabiilse ja häirekindla signaali.

SALUS Controls temperatuuriregulaatorid on ka: pikk ulatus, lai temperatuuri reguleerimise ulatus, valikus erinevad režiimid – sõltuvalt valitud mudelist.


Telli kaasaegne temperatuuriregulaator


Iga SALUS Controls temperatuuriregulaator tagab kiire ühenduse paneeli ja katla vahel. Meie loodud regulaatorid CO kontrollimiseks on kvaliteedi tagatis paljudeks aastateks. Kutsume Sind tutvuma saadaolevate mudelite pakkumisega.

Küsimuste või murede korral pöördu palun SALUS Controls’i tehnilise toe poole. Pakume tehnilist tuge igas toote kasutamise etapis ja usaldusväärset teenindust. Meie jaotusvõrk hõlmab paljusid linnu üle kogu riigi. Üksikute toodete alamlehtedel saad toote kättesaadavust kontrollida edasimüüjalt.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio