Notice: Undefined variable: element_animowany_zdjecie in /home/server136882/ftp/salus-controls-ee/public_html/wp-content/themes/salus/index.php on line 18
|_|Smart Home tööstus areneb pidevalt. Smart Home peamised eelised on turvalisus, mugavus, kokkuhoid ja ökoloogia. Kuid oluline on ka toodete atraktiivne disain, mis sobib kaasaegse interjööriga. Sellele väljakutsele vastamiseks on SALUS Controls kujundanud ainulaadse temperatuuri regulaatori mudeli – Quantum.;;https://salus-controls.ee/2021/09/16/quantum-kas-tead-juba-meie-peamist-temperatuuri-regulaatorit/;;Quantum – kas tead juba meie peamist temperatuuri regulaatorit?;;

Smart Home tööstus areneb pidevalt. Smart Home peamised eelised on turvalisus, mugavus, kokkuhoid ja ökoloogia. Kuid oluline on ka toodete atraktiivne disain, mis sobib kaasaegse interjööriga. Sellele väljakutsele vastamiseks on SALUS Controls kujundanud ainulaadse temperatuuri regulaatori mudeli – Quantum.

LOE

;;https://salus-controls.ee/wp-content/uploads/2021/09/sqq.png|_|Meil on hea meel teatada, et käivitasime SALUS Smart Home veebilehe, mis viib teid lähemale SALUS Controlsi lahendustele nutika kodu juhtimise valdkonnas.;;https://salus-controls.ee/2020/08/28/odwiedz-strone-internetowa-salus-smart-home/;;Külasta SALUS Smart Home veebilehte;;

Meil on hea meel teatada, et käivitasime SALUS Smart Home veebilehe, mis viib Sind lähemale SALUS Controls'i lahendustele nutika kodu juhtimisel.

SALUS Smart Home süsteem kohandab kodu funktsioonid vastavalt elanike vajadustele.

Kuidas?
Süsteemi kuuluvad tooted tagavad temperatuuri kontrollimise ja reguleerimise igas toas eraldi, võimaldavad juhtida valgustust ja rulookardinaid ning võimaldavad luua seoseid ka kodumasinate töö (OneTouchi reeglid) ja seadmete kaugjuhtimise vahel - ka interneti kaudu.

Mis on SALUS Smart Home süsteemi "süda"? Kust saab selle kasutamiseks vajaliku mobiilirakenduse alla laadida? Kuidas suurendada oma kodu funktsionaalsust ja turvalisust?

Vastuste saamiseks külasta palun meie uut veebilehte: salus-smarthome.ee

;;https://salus-controls.ee/wp-content/uploads/2020/08/wejdz-na-sh_v1-scaled.jpg;;https://salus-controls.ee/wp-content/uploads/2020/08/kwadrat-komp.png;;|_|Oleme tegutsenud palju aastaid. Olles valmis turu väljakutseteks ja avatud Sinu vajadustele, lõime ettevõtte blogi.;;https://salus-controls.ee/2020/08/28/quantum-czy-znasz-juz-nasz-flagowy-regulator-temperatury-2/;;Quantum – kas tead juba meie peamist temperatuuri regulaatorit?;;

Smart Home tööstus areneb pidevalt. Smart Home peamised eelised on turvalisus, mugavus, kokkuhoid ja ökoloogia. Kuid oluline on ka toodete atraktiivne disain, mis sobib kaasaegse interjööriga. Sellele väljakutsele vastamiseks on SALUS Controls kujundanud ainulaadse temperatuuri regulaatori mudeli - Quantum.

Tekstist saad teada:

Quantum nutikodus

Mida on vaja kodus temperatuuri reguleerimiseks? Läbimõeldud, töökindlad seadmed. Seega otsustad usaldusväärse kaubamärgi ja selle kaubamärgi vahel vastavalt Sinu vajadustele vastava varustuse klassiga toote.

Otsid säästlikku, standardset või preemium varianti? SALUS Controls pakub kõiki võimalusi. Me teame, et soovid omada valikut.

Täna aga räägime Sulle tippklassi tootest, meie uhkusest - igat tüüpi küttele kohandatud multifunktsionaalsest temperatuuri regulaatorist, mille kutsusime Quantumiks.

Meie lipulaeva saada olevad variandid:
a. Mudel SQ610 – süvistatav, 230 V toiteallikaga
b. Mudel SQ610RF – pinnale paigaldatud, akutoitega

Eelised

Sisseehitatud niiskusanduriga SALUS Controls uudset toodet iseloomustab kasutusmugavus ja paigaldamine, mis on võimalik hoone igas kasutusetapis. Pole tähtis, kas ehitad oma unistuste maja või renoveerid vana pere korterelamut. Meie regulaatori installimine ei saaks olla kiirem ja menüü sõbralikum.

Quantum on elegantne ja lame (ainult 10 mm paksune juhtmega ja 11 mm traadita ühenduse puhul). Selle taustvalgustusega ekraan hõlbustab andmete programmeerimist ja lugemist. Võimalus luua oma töögraafikud soosib isikupärastamist, st seadme kohandamist vastavalt Sinu individuaalsetele vajadustele. Funktsioon meeldiv põrand (Warm Floor) hoiab põranda meeldiva temperatuuriga, olenemata aktiivsest kütteprogrammist. Näiteks kui pole vaja ruumi soojendada, kuid soovid kõndida soojal pinnal.

Quantum töötab ZigBee tehnoloogia baasil, mida saab lihtsalt seletada kui koduvõrku, mille kaudu seadmed omavahel suhtlevad. Näiteks: avanemisandur "teavitab" süsteemi, et aken on avatud ja küte tuleks välja lülitada, ning OneTouch nupp - kui see ülesanne antakse - teavitab nutipistikuid vajadusest lülitada valitud ruumides tuled sisse. Smart!

Quantumi ainulaadsus tuleneb ennekõike selle tehnoloogilistest võimalustest. Erinevalt eelkäijatest suudab see juhtida isegi kõiki tsoone ribal. Tänu sellele suudab see soojendada suurt avatud ruumi, näiteks elutuba koos köögi ja söögitoaga... või spordihalli.

Sinu kodu soojendamine hüppab kõrgeimale tasemele ka tänu regulaatori töö optimeerimisele. Paljude kasulike funktsioonide hulgas on see eriti tähelepanuväärne, kuna see suurendab Sinu termilist mugavust. Sul on tõpselt nii soe kui soovid – Sul ei ole kunagi külm või ülekuumenenud.

Kuidas see töötab?

Matemaatiliselt. Meie tehnoloogide väljatöötatud algoritmid arvutavad välja parima aja soojusallika sisse- ja väljalülitamiseks, nii et ruumides määratud temperatuur oleks kindla aja või intervalliga. Pulss, mitu minutit kestev lisaküte säilitab ruumides tingimused, mida vajad.

Kui Sinu keha vajadused ajutiselt muutuvad, võid kasutada ajutist temperatuuri alistamisrežiimi. Reguleerid süsteemi seadeid oma meeleolu järgi käsitsi, säilitades neid järgmise küttegraafiku muutmiseni.

Kokkuvõtlikult - miks on juhtimine mugav?

Kuna iga toa jaoks saad luua eraldi sobivad ajagraafikud, mis automatiseerivad Sinu küttesüsteemi tööd (Sa ei pea seda meeles pidama ega ajakohastama) või - varem määratud ajakava üle kirjutades - saad oma temperatuuri regulaatori tööparameetreid pidevalt muuta.

Veebis? Võrguühenduseta? Sinu valik

Quantum on koos värava ja veebirakendusega osa SALUS Smart Home'ist. Veebirežiimis olev SQ610 mudel suhtleb juhtmevabalt nutisüsteemi muude elementidega (ribad, pead, pistikud, releed). Võrguühenduseta režiimis (st ilma rakenduse ja internetiühenduseta) on regulaatori juhtmeta töötamine võimalik muu, kui "juhtimise" värava all - saadaval kohaliku (CO10RF) režiimi koordinaatori pakkumisega.

Oluline on see, et SALUS Controls lipulaeva eeliste kasutamine poleks välistatud ja ilma ülalmainitud seadmetega koostöö tegemata. Quantum SQ610 sobib suurepäraselt vastuvõtjaga juhtmega ühendatud iseseisva regulaatorina kasutamiseks (nt juhtmega juhtribaga või otse kütteseadmega, nt katlaga). Selliselt konfigureeritud regulaatori saab lisada ka SALUS Smart Home rakendusse, tagades traadita ühenduse teiste süsteemi komponentidega.

Kellele?

Sellise kaasaegse seadme eeliseid hindavad kliendid, kes soovivad oma kodus ideaalset kütet juhtida. Kuid mitte ainult. Quantum on hotellipidajate jaoks tõeline maiuspala. Meie nutiseadmes saad määrata PIN-koodi ja seadeväärtuse piirid, tänu millele saavad hotellikülalised tubade temperatuuri reguleerida ainult omaniku seatud piirides. Nii et kui üürid tube nt mereäärsetes külalistemajades, siis ära karda külmakartlikke kliente ja kontrollimatut energiarvete kasvu. Sobiv temperatuuri regulaator (Quantum) hoolitseb Sinu külaliste eest.

Quantumi paindlikkus ja multifunktsionaalsus on niivõrd suur, kuna tuleneb murest kasutaja mugavuse ja rahulolu pärast. Temperatuuriregulaatori uue mudeli loomisel oli SALUS Controls'i ekspertidel üks peamine eesmärk: anda Sinu käsutusse tõeline kaasaegse hoone automatiseerimise saavutus. Luua seade, mis - kui soovid - sobib ideaalselt Sinu nutikodu süsteemi.

;;https://salus-controls.ee/wp-content/uploads/2020/08/babka-z-quantum-gotowe2.jpg;;|_|Paljudest põhjustest, miks peaksid meid usaldama, oleme valinud kaks.;;https://salus-controls.ee/2020/08/28/czym-wygrywa-salus-controls/;;Mida võidab SALUS Controls?;;
Paljudest põhjustest, miks peaksid meid usaldama, oleme valinud kaks.
Vaata millised!

Kaasaegsed tehnoloogiad on loodud inimeste teenimiseks. Truism? Võib-olla, kuid üks neist, mis ei hirmuta banaalsusega.

Ohutusandurid, optimaalselt juhitav küttesüsteem, soe põrand - hindame kõrgtehnoloogiliste lahenduste panust oma ellu iga päev. Tänu neile elame turvalisemalt, ökonoomsemalt ja mugavamalt. Ja toredamalt.

Tubade soojus ja hubane valgustus on - metafooriliselt öeldes - värav mugavuse saavutamiseks. Nende avamiseks vajad kahte võtit: usaldusväärseid seadmeid ja korralikult koolitatud inimest, kes need Sinu koju paigaldab.

Tekstist saate teada:

1. Lihtne juhtimine arenenud tehnoloogiaga
Kurat pole nii hirmutav, kui ta ära värvitakse

Meie temperatuuri regulaatorite puhul ei pea Sa kartma keerukat menüüd ja keerulisi juurdepääsuteid vajalikele funktsioonidele. SALUS Controls kujundab oma seadmed vastavalt "kolme kiiruse" põhimõttele:

Kasutajate mugavus on meie jõupingutuste eesmärk. Näiteks on tehnoloogiliselt arenenud Quantum SQ610 temperatuuriregulaatorit lihtne ja meeldiv kasutada, mida hõlbustavad: taustavalgustusega ekraan, selge menüü, kuvatava teabe isikupärastamine (s.t võimalus otsustada, millised regulaatori tööparameetrid on nähtavad ja millised varjatud).

Seade võib töötada nii traadita võrgus (UGE600 interneti- värava või CO10RF-koordinaatoriga) kui ka sõltumatu regulaatorina, mis on vastuvõtjaga ühendatud. Kui Quantum on konfigureeritud interneti- värava kaudu, võid minna viimasest valikust esimese juurde - lisada regulaator SALUS Smart Home süsteemi. See võimaldab Sul võrgu teel kontrollida ja suhelda selle muude elementidega.

Oluline on see, et oleme vähendanud klõpsamiste arvu miinimumini, mida paigaldaja peab meie lipulaeva puhul temperatuuri regulaatori esmakordsel kasutamisel tegema. Paigaldamise saab lõpetada mõne sammuga:

  1. Regulaatori ühendamine 230V pingega
  2. Seadme paigaldamiseks ja kasutamiseks mõeldud keele valik
  3. Režiimi valik - kordame:

Meiega pole kurat nii hirmutav, kui ta ära värvitakse! Kõrgtehnoloogia lihtne kasutamine pole mitte ainult SALUS Controls'i põhifunktsioon, vaid ka üks peamisi tugevusi.

2. SALUS Controls eksperdid
Harjutamine teeb meistriks

Controls toodete müügiesindajad ja paigaldajad pole juhuslikud inimesed. Enne kui keegi meie ettevõttega lõplikult oma ametialast seiklust alustab, läbib ta põhjaliku tootekoolituse.

Pärast vajaliku teooria õppimist lähevad meie koolitused töötubade etappi ja sisaldavad presentatsioone näivainstallatsioonidest. Me õpetame:

Harjutamine teeb meistriks ja seega on sageli kasutatav rakenduselement kogenud paigaldaja tugi seadmete paigaldamisel reaalsesse hoonesse, s.o kliendi koju/kontorisse. Viimane etapp ei ole praktiliselt kunagi lõplik, kuna meie inimesed käivad olemasolevate teadmiste täiendamiseks regulaarselt praktilises ja teoreetilises koolituses.

Veebikoolitused ja veebiseminarid

Viimastel kuudel oleme suurt rõhku pannud võimalusele osaleda usaldusväärsetes veebikoolitustes. Korraldasime temaatiliste veebiseminaride sarja, mille käigus meie eksperdid tutvustasid SALUS Smart Home tootesarja, andsid nõu valiku osas, arutasid seadmete paigaldamise ja paaristamise meetodite kohta ning vastasid osalejate küsimustele. Veebiseminariülekannete salvestamine on saadaval SALUS Controls Polska YouTube'i kanalil:

Veebis on saadaval ka teised SALUS Controls'i tootevalikutega seotud juurdepääsetavad koolituskursused.

Sa ei eksi SALUS Controls'i tehnoloogilises maailmas. Meie eksperdid aitavad Sul valida kodutingimustele vastava varustuse (müügiesindajad), paigaldada ja õpetada kasutama (paigaldajad) ning vastama seadme (teenindus) kasutamisel igal ajal tekkivatele küsimustele.

Paljudest põhjustest, miks peaksid meid usaldama, oleme valinud kaks.
Now you know, which ones.
;;https://salus-controls.ee/wp-content/uploads/2020/08/grafika_1-920x4002-1.jpg;;|_|Stay tuned to the SALUS Controls blog. With us you gain: professional advice on the selection and installation of products and solid technical support at every stage of cooperation.;;https://salus-controls.ee/2020/08/27/witaj-swiecie/;;Tere tulemast SALUS Controls’i blogisse!;;

Oleme tegutsenud palju aastaid. Olles valmis turu väljakutseteks ja avatud Sinu vajadustele, lõime ettevõtte blogi, kus pakume:

Kas oled paigaldaja?

Ole kursis SALUS Controls'i blogiga. Meie juurest saad: professionaalset nõu toodete valimisel ja paigaldamisel ning tugevat tehnilist tuge igas koostöö etapis.

Oled kasutaja...

Kes on huvitatud SALUS Controls toodetest? Kutsume Sind lugema, tänu millele tutvud mitmesuguste seadmetega, mis tagavad Sinu kodus täiusliku kütte juhtimise.

Oled arendaja?

Jää meiega ja saad teada, kuidas - hoonete automatiseerimise valimisega - suurendada investeeringute väärtust keerulisel kinnisvaraturul.

Miks tasub meid lugeda?

Sest meie ettevõte asutati armastusest kaasaegse tehnoloogia vastu. Me jagame blogis Sinuga seda, milles parimad oleme - teadmised ja aastatepikkune kogemus kütte reguleerimise valdkonnas.

;;https://salus-controls.ee/wp-content/uploads/2020/08/modern_house.jpg;;