Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

UUDNE! CB500 ja CB500X – juhtmega liistud põrandakütte jaoks

TAGASI

Põrandakütet pole vaja kiita. Selle eelised on: ühtlane temperatuurijaotus, pikk soojuse hajumine, esteetiline välimus, puhtam ja tervislikum siseõhk. Põrandakütte nõuetekohane juhtimine on viis soojusmugavuse säilitamiseks hoones. Kuid selle küttetüübi õigeks reguleerimiseks peate investeerima põrandakütte jaoks mõeldud tahketesse ribadesse. Õige regulaator on tõhusa kütte töö eelduseks. Oluline on, et süsteem oleks töökindel ja taskukohane. Nendele kriteeriumitele vastavad seadmed on meie uudised – CB500 ja CB500X ribad.

Pakume ka teisi juhtribasid (nt juhtmevabas variandis), mis reguleerivad täpselt pinnakütte tööd. CB500 ja CB500X on aga loodud nii, et paigaldamine oleks paigaldajatele võimalikult lihtne.

CB500 ja CB500X – paigaldustäiustused

Meie uued põrandakütte põrandaliistud on väga soodsad ja lahendavad samas palju paigaldusprobleeme. Esiteks on need kompaktsed ja õhukesed seadmed, mistõttu saab neid paigaldada praktiliselt igasse kollektorikappi. Lisamoodulite mittelineaarsuse probleem kaob, kuna ribade ühendamist saab teostada oma kaabliga, mis võimaldab paindlikku paigutust.

Katte eemaldamine ja peale panemine on tänu mugavatele konksudele probleemideta. Väikesed kruvid ei kuku selle toimingu käigus kuidagi välja ja lähevad kaduma. Kaablite paigaldamine on lihtne – need ei vaja eelnevat ettevalmistust (nt tinatamist) ja nende paigutus ribas on kohandatud paksusele. Ja nii: õhemad silindri kaablid asetatakse ülaossa ja paksemad kontrolleri kaablid – alla. Selline paigutus loob korra ja välistab sasipundarsuse. Juhtmete paigutamiseks ei pea te ühtegi juhtriba osa lahti võtma. Peale katte eemaldamist on kõik näha, igale elemendile pääseb ligi. Tänu käepärastele ühendusklambritele pole juhtmestiku kokkupanekuks vaja spetsiaalset kruvikeerajat. Uut tüüpi klambrid võimaldavad seda teha mis tahes tööriistaga. Termostaadi kaablid, olenemata nende paksusest, saab koheselt väljarebimise vastu kindlustada – asetades need spetsiaalsele ribale. Isegi selle sisselõikamine on praktiline. Paigaldaja saab panna põrandaliistu lauale või põrandale, korraldada juhtmeid ja paigaldada seadme kappi (lihtne juurdepääs kinnitusavadele).

Kõrgeima reitinguga põrandakütte ribad! CB500 ja CB500X omadused

Mida on veel vaja teada viimaste SALUS Controlsi kesksiinide kohta:

  1. Need juhivad 5 sõltumatut küttetsooni (ühele ribale saab ühendada 5 regulaatorit). See on ühe jagaja standardnumber. Ribasid saab ühendada 15 tsooniga (CB500 ja CB500X koostöö kombinatsioonis: 1 x CB500 + 2 x CB500X). Värviline trükk muudab juhtmete ühendamise lihtsaks.
  2. Neil on 20 väljundit täiturmehhanismide ühendamiseks. Oluline on see, et siin kasutati teistsugust täiturmehhanismi juhtimise jaotust kui eelkäijatel. Varasemates mudelites juhtis üks termostaat 4 täiturmehhanismi. CB500 ja CB500X puhul on jaotus rohkem kohandatud hoone vajadustele, nt üks termostaat mahutab 6 täiturmehhanismi (suurem ruum), teine ​​- 2 täiturmehhanismi (väiksem ruum) ja teised termostaadid – 4 täiturmehhanismi.
  3. Seadmetel on sisseehitatud kaitse. Seega on CB500X (moodulita toiteplokk) ka iseseisev seade – mitte ainult põhiriba pikendus. Laiendusena töötav CB500X ei vaja täiendavat toiteallikat – see tuleks ühendada otse CB500-ga.
  4. Ribad saab paigaldada DIN siinile.

 

CB500 – mida peate teadma sisseehitatud juhtmooduli kohta?

  1. Katla sisend võimaldab kütteseadme sisse lülitada, kui mõni regulaator saadab soojusvajaduse signaali, või lülitab katla välja, kui kõik regulaatorid lõpetavad sellisest nõudlusest teatamise. Sellel on katla sisselülitamise kolmeminutilise viivituse funktsioon, mis annab paigaldusele aega tööks valmistumiseks (nt täiturmehhanismidel on aega avaneda). Valida saab ka katla väljalülitamise viiteaega (0 kuni 15 minutit). See on kasulik, kui termostaadid ei lõpeta samal ajal kütmist. Kütmiseks või jahutamiseks mõeldud lisaväljundil on sarnased funktsioonid.
  2. Katla releel on pingevabad kontaktid. Soojuspumba või jahutusseadme lisajuhtimist tagab ka pingevaba relee.
  3. Kütte- / jahutusrežiimi muudetakse riba tasemelt ja igal regulaatoril. Klemmiplokil on sisend kastepunktianduri ühendamiseks.
  4. Pumba juhtväljund on pinge (230V), mis hõlbustab paigaldamist. Pumpa saab ühendada otse juhtribaga, ilma täiendavate sildadeta.
  5. Pump käivitub ja seiskub kolmeminutilise viivitusega, et anda süsteemile aega tööks valmistumiseks.

Juhtribad CB500 (koos mooduliga) ja CB500X (ilma moodulita) – millist valida?

Lihtsamalt öeldes: juhtribad valib kasutaja, kes soovib oma kodus tsoneerida juhtimist, st hoida igas ruumis temperatuuri vastavalt selle funktsioonile või kellaajale. Kui pole vaja juhtida soojuspumpa ega boilerit, vaid ainult enda kütteringi ajamid (nt kaugkütte jaoks), siis piisab CB500X-st. Kui aga hoones on vaja juhtida täiendavat soojusallikat, siis tuleks valida CB500 riba.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio