Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

SALUS Smart Home süsteemi elemendid – UUDISED pakkumises

TAGASI

Viimastel nädalatel on SALUS Smart Home sari täienenud uute huvitavate toodetega. Jutt käib kaua oodatud liikumisandurist (MS600) ning elegantsest laadimisjaamast regulaatorile SQ610RF (seade ühildub ka WQ610RF – mudel  OpenTherm protokolliga, väljaspool  Smart Home seeriat).

Miks täiendab liikumisandur OneTouchi reegleid ja suurendab seeläbi kogu SALUS Smart Home süsteemi kasutatavust? Kuidas laadimisdokk aitab teil valitud regulaatorimudeleid igapäevaselt kasutada? Nendele küsimustele leiate vastused allpool.

Liikumisandur – väike asi, mis peab Sinuga sammu

Olles seaotud reeglitega OneTouch  võib MS600 töötada teiste SALUS Smart Home süsteemi seadmetega , näiteks nagu: SR600, SPE600, RS600. Komplektis meie intelligentse pistikuga (SPE600) relee (SR600) see detektor võimaldab liikumistuvastuse tulemusel valgustust sisse või välja lülitada. Pealtnäha on see seda tüüpi seadmete ilmselge funktsioon, kuid kodumasinate tööstsenaariume luues võimaldab see teie hoone automatiseerimist palju paremini isikupärastada. Ja kõik sellepärast, et liikumine on tegur, mis võib nutikas kodus käivitada palju toiminguid. Ka kõige lihtsamad sõltuvused suurendavad oluliselt elanike mugavust, nt kui lahkute köögist, käed näksi või nõusid täis, ei pea te tulede kustutamise pärast muretsema. Kui andur ei tuvasta liikumist, lülitab see valguse teie eest välja.

Oma elustiili järgi kohandatud OneTouchi reeglite koostamisel piirab teid ainult teie loovus ja kujutlusvõime ning lisaks meie liikumisanduri kasutamisel suurendate oma mugavust, aga ka turvalisust ja kontrolli oma kodu üle.

Milliseid seadmeid üksteisega siduda ( OneTouch reeglid)?

 1. Pereliikme tuppa (nt kööki, koridori) saabudes süttivad tuled ja kui pereliige toast lahkub, kustuvad tuled.
 2. Kohe kui tuvastatakse liikumine/sissetungija (nt garaažis) – tuled süttivad ja saate sündmuse kohta SMS-teate..
 3. Liikumise tuvastamisel võib süsteemis töötav andur käivitada sooja vee tsirkulatsioonipumba – see võimaldab kasutada sooja vett.
 4. Lihtsalt korterisse sisenedes hakkavad tuled põlema, avavad/sulguvad rulood ja temperatuur tõuseb.

Seade on osa SALUS Smart Home süsteemist, mis tähendab, et seda tuleks kasutada koos UGE600 internetilüüsi ja rakendusega SALUS Smart Home. Koostöös intelligentse pistikuga (SPE600) või releega (SR600) võimaldab detektor ruumis/trepikojas liikumistuvastuse vms tulemusena tulesid sisse või välja lülitada. Sellel on valik ürituse kohta tasuta teadete saamine (SMS, e-mail).

Toote omadused:

 • töötab kuni 3 aastat ühe akuga
 • on tundetu lemmikloomade suhtes – ei tuvasta kuni 36 kg kaaluvate loomade liikumist
 • Ideaalis loob OneTouchi reeglid (nt kui andur tuvastab liikumise pärast hämarust, siis valgustus aktiveerub)

Laadimisjaam – mugacus, disain, elegants

CDEU-ga saad mugavalt laadida kahe meie juhtmevaba temperatuuriregulaatori SQ610RF (seeria Smart Home) ning WQ610RF  (sari, mis on mõeldud katla juhtimiseks) mudeli akusid. Saate seda teha  USB-pordi kaudu.

Seadet eristab kasutusmugavus ja disainerlik minimalistlik välimus, mis sobib kergesti igasse interjööri. Kasulik on ka see, et igapäevane laadimisdokk toimib edukalt teie juhtmevaba temperatuurikontrolleri alusena. Nii et ühelt poolt iseloomustab seda kasulikkus, teisest küljest on see mugav ja huvitav, kaasaegne esteetika.

Seadet kasutatakse juhtmevaba temperatuuriregulaatori aku laadimiseks USB-pordi kaudu SQ61ORF ja WQ610 RF (müüakse eraldi).

Kaasas:

 • laadimisjaam
 • 230V / 5VDC toiteallikas
 • USB kaabel – micro USB (1,5 m, valge värv)

MÄRKUS: jaam toetab ainult näidatud regulaatorite mudeleid.

Toote omadused:

 • SQ610RF ja WQ6I0RF täislaadimise aeg jaama kasutades on 24 tundi
 • toode on käepärane ja lihtne kasutada
 • dokkimisjaam on ka elegantne minimalistliku disainiga alus

Salus Smart Home  süsteemi elemendid

Meeldetuletuseks märgime ära teised SALUS Smart Home süsteemi elemendid.

Süsteem sisaldab seadmeid, mis võimaldavad individuaalset temperatuuri reguleerimist igas ruumis (tsooni juhtimine). See vähendab ülesõitu ja kulukaid energiakadusid. Need seadmed võimaldavad juhtida ka boileri, CO ja STV pumpade tööd.

Lisaks temperatuuriregulaatoritele sisaldab SALUS Smart Home süsteem:

SALUS Smart Home süsteemi võtmeelemendiks on internetivärav UGE600, mis tagab seadmete kommunikatsiooni  ZigBee võrgus. Ühe sellise väravaga saab siduda kuni 100 toodet, nt regulaatorid, nutipistikud, releed, andurid. Tasuta internetirakendus (Google Play või App Store) võimaldab juhtida süsteemi kõikjalt. OneTouchi reeglite ja seadmetevaheliste sõltuvuste loomisega saate luua oma nutika kodu baasi.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio