Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

SALUS Controls ja Google Home

TAGASI

Kasuta oma häält, et kaugjuhtida kodu Google Home rakendus

Nutikad kodud – praegused ja kindlasti ka tulevased – varustatakse järjest tihedamalt  nn. tehisintellekti elementidega. Ja see pole ainult väljamõeldistest juhitud robootika või hõljuvad hologrammid, vaid teie elustiiliga kohandatud kodutehnika võrgustik. Eelduseks on, et tänu tehisintellektile on sinu igapäevaelu mugavam, säästlikum ja turvalisem. Selle tehnoloogilise revolutsiooni võtmeosa on juba mõnda aega olnud maailmakuulus Google Assistant ja Google Home rakendus, millega saab ainult oma häält kasutades juhtida näiteks valgustust, temperatuuriregulaatoreid, nutipistikuid, kodukaameraid või aia jälgimine. Rakenduse kaudu saate hallata Google Home’iga ühilduvaid seadmeid.

Tähelepanu: Google’i koduhäälteenus on saadaval miljonites Google’i ja teiste Androidi tootjate seadmetes.

SALUS Controls töötab koos Google Home’ga

Meie valitud tooted töötavad väga hästi koos nuti koduabilisega. See tähendab, et Google’i liides “saab nendega läbi” ja käsitleb neid õigesti. Hetkel saate Google Home kaudu vabalt juhtida järgmisi seadmeid:

  1. Temperatuuri regulaatorid: SQ610SQ610RFVS10WRFVS10BRFVS20WRFVS20BRFHTRP-RF(50)HTRS-RF(30)
  2. Temperatuuriandur ja samaaegelt ka lihtsaimat regulaatorit TS600
  3. Kliimakonvektori regulaator FC600
  4. Intelligentne pistik SPE600 (Smart Pistik)
  5. Intelligentne edastaja SR600 (Smart Relee)
SALUS thermostats, TS600 sensor, SPE600 Smart Plug, SR600 Smart Relay in one row

Valgustus ja temperatur ning häälkäsklused

Valguse juhtimisel häälkäskluste abil on mitmeid eeliseid. Google Home’iga ühendatud SALUS Smart Home süsteemi puhul on teil see võimalus tänu nutipistikutele ja releedele. Selle tarkvara konfigureerimine tasub aega, sest teil on palju eeliseid. Näiteks kui lamate öösel voodis, saate ilma püsti tõusmata kustutada kogu hoone tuled või lülitada välja/sisse ainult üksikud lambid. Hilisõhtul koju naastes valgustad valitud ruumid sekundiga. Aga ka täis või määrdunud kätega ütled köögis loosungit ja seadmed täidavad käsku – valgustus käib sinuga sammu. Selline “pisiasi” suurendab märgatavalt elumugavust.

Suureks mugavuseks on ka kütte hääljuhtimine. Loomulikult töötab küttesüsteem kõige tõhusamalt ja ökonoomsemalt teie elurütmi järgi kohandatud graafikute kasutamisel, kuid on olukordi, kus püsiseaded tuleks ajutiselt üle kirjutada. Häälkäskluste kasutamine selleks võimaldab kiiret reageerimist, häirimata tähelepanu sooritatavatest tegevustest. Hääleassistent teavitab teid ka antud tsooni hetketemperatuurist ja võimaldab teil häälestada soojusjuhtimist ruumides, kus te parasjagu ei viibi. Oluline on see, et vestlussimulatsioon on leibkonnaliikmetele intuitiivne ja sõbralik. See juhtub lihtsalt loomulikult, “nii muuseas” .

Kuidas kasutada SALUS Controls tooteid läbi Google Home?

Esiteks peate alla laadima Google Home (rakendus on tasuta saadava Google Play ja App Store poodides).

Järgmiseks käivita  rakendus Salus Smarthome EU.

Konfigureeri oma inteligentne kodu  meie süsteemiga, järgides alljärgnevaid reegleid:

Logi sisse:

Lisa seadmed, mida kavatsed kaugjuhtida:

Tähelepanu: Internetilüüs UGE600 ( süsteemi  SALUS Smart Home „süda”) ning Google Home  häälassistent ei pea olema samas  Wi-Fi võrgus. Nad peavad olema internetiühenduses kui võivad erinevates võrkudes olla(nt. Wi-Fi).

Põhimõtteliselt eeldab valitud SALUS Controlsi toodete hääljuhtimine vaid järgmist: laadite alla Google Home’i rakenduse, käivitate Salus SmartHome EU teenuse ja logite oma seadmete ühendamiseks sisse oma Google Home’i kontole.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio