Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Loe SALUS Smart Home süsteemi koju paigaldamise kasulikkusest

TAGASI

SALUS Smart Home on lahendus, mis aitab teil mitte ainult mugavalt elada, vaid ka raha säästa. Tänu õigesti programmeeritud OneTouchi reeglitele kohandavad temperatuurikontrollerid, nutikad pistikud ja intelligentsed releed koduseadmete tööd vastavalt leibkonnaliikmete vajadustele.

Kodu automaatne kaugjuhtimine on mugav ja funktsionaalne

SALUS Smart Home süsteem põhineb ZigBee võrgul, mida iseloomustab madal energiatarve, usaldusväärne andmeedastus ja kõrge edastuse turvalisuse tase. Selle abiga saate kontrollida::

  • kütet (radiaator, põranda, elektri, õhk)
  • valgus
  • ON/OFF tüüpi elektriseadmeid

Süsteemi SALUS Smart Home juhitakse tasuta veebirakenduse abil (mobiili- ja lauaarvuti versioonid). See tarkvara võimaldab teil juhtida kodu- või kontoriseadmeid kõikjal maailmas. Peate lihtsalt registreerima konto ja omama Interneti-ühendust.

Kuidas see toimida saab? Näiteks langeb määratud ajal ruumide temperatuur näidatud väärtusteni ja valitud seadmete toide katkeb, mis vähendab automaatselt energiatarbimist. Peate lihtsalt looma reegli, mis lülitab kõik südaööl välja.

Juhi oma kütet ja säästa raha

Suurim osa maja ekspluateerimisel kuluvast energiast kulub küttele:

Seetõttu on oluline majandada ruumide soojust individuaalselt. Mida see tähendab? Magamistoas tasub õhtuse vanniskäigu ajal hoida jahedam kui elutoas või vannitoas, elutoas on aga pikema majapidamise puudumisel hea hoida ökonoomne temperatuur (mitte mugav või vastupidi – liiga madal). liikmed. Seda kõike saab hõlpsasti programmeerida SALUS Smart Home rakenduses vastavalt oma soovile.

Küttejuhtimine – üks olulisemaid kodupaigaldisi – võimaldab igas toas hoida oma funktsioonile ja leibkonna elustiilile vastavat eraldi temperatuuri, mis tõstab elamismugavust… ja vähendab arveid. Miks?

Sest tänu sellele saate vältida harvemini külastatavate ruumide ülekuumenemist ja tarbetuid tasusid soojuse eest, mida keegi ei vaja. Tänu sellele välditakse moonutusi – inimesele ebamugavaid ja keskkonnale kahjulikke.

Monitoori igapäevast energiatarbimist

Rakendus SALUS Smart Home salvestab nutipistikutega juhitavate seadmete energiatarbimist (Smart Plug), näidates ära suurimad energiatarbimise allikad. Tarbimisajalugu (antud graafikutel) võimaldab teha arvutuse, mis näitab, millised seadmed ei tööta tõhusalt ja vajavad töörežiimi muutmist.

Ela mugavalt ja ohutult

Maja juhtimine rakenduse kaudu võimaldab reguleerida maja kütmise parameetreid kõikjalt – nii enda elutoast kui ka kaugemalt maailmast. Kuid see pole veel kõik. Rakenduse SALUS Smart Home oluliseks funktsiooniks on SMS-i või e-posti teel teadete saatmine avastatud rikke kohta, nt katlaruumi tulekahju (suitsuandur), köögi üleujutus (üleujutusandur) või sissetungija sissepääs (avamisandur). Selline hoiatus võimaldab õigeaegselt reageerida ja minimeerida võimalikke kahjusid. Otsustades küttesüsteemi juhtida veebis, saate kodule täiendavat turvalisust.

SALUS Smart Home rakendusel on ka skannimisfunktsioon, mis võimaldab hoonet ja selles asuvaid seadmeid kiiresti juhtida. See on ideaalne lahendus, kui tahad enne väljaminekut kindel olla, et kõik on ohutu – tuled ja elektriseadmed välja lülitatud.

SALUS Smart Home seeria valitud tooted

Quantum SQ610: ruumitemperatuuri regulaator sisseehitatud niiskusanduriga. Seda kasutatakse SALUS Smart Home seeria seadmete juhtimiseks. See on saadaval kahes variandis; juhtmega ja juhtmevaba. Juhtmega versiooni ainulaadne omadus on võimalus juhtida nii juhtmega (regulaatoriga ühendatud seadmed; juhtmega riba põrandakütte jaoks, boiler) kui ka juhtmevabalt. Quantum võimaldab teil valida juhtimisalgoritmi: ITLC / hüsterees / THB isereguleeruva täiturmehhanismi algoritm. See on varustatud funktsiooniga WARM FLOOOR, mis tagab sooja põranda olenemata küttegraafikust. Sellel on PIN-lukk ja seatud temperatuuripiirangud.

Smart Plug SPE600: näitab energiatarbimise ajalugu (rakendust), suurendab ZigBee võrgu ulatust.

Avatuseandur SW600: juhtmevaba avanemisandur õhukeses versioonis, mis töötab koostöös UGE600 internetivärava, mobiilirakenduse ja Smart Home sarja regulaatoritega – võimaldab kütte automaatselt välja lülitada akna või ukse tuulutamise/avamise ajaks.

Miks tasub kütet SALUS Controlsiga juhtida?

Esiteks: reguleerides toatemperatuuri hetkevajadustele (nt vannitoas 23 kraadi, elutoas 21 kraadi, magamistoas 19 kraadi) väldite harvemini külastatavate ruumide ülekütmist. Seades kodust eemal viibides ökonoomse temperatuuri (nt 17 kraadi), väldite ruumide jahtumist.

Teiseks: SALUS-i juhtnupud on paindlikud. Nad hoiavad ruumides kindlat temperatuuri. See aga ei tähenda, et kodust eemal olles ei saaks  nende tööd mõjutada. Sarja SALUS Smart Home abil saate reageerida reaalajas. Regulaatorid töötavad vastavalt graafikule, kuid võtavad arvesse ka teie jooksvaid otsuseid.

Kolmandaks: kütte juhtimine vähendab hoone käitamise ajal tekkivaid liigvoolusid ja energiakadusid, mis aitab kaitsta keskkonda ja vähendab majapidamiskulusid.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio