Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

SALUS Smart Home toetab sinu kodu eelarvet

TAGASI

Mida kauem lükkad tegutsemist edasi, seda rohkem raha kaotad/C. Wilkerson/

Kodu on koht, kus tunneme end kõige paremini. Saame nautida meie maitsele kohandatud sisustust, mugavat mööblit,  kaunistusi ja aastate jooksul kogutud suveniire. Argiprobleemid jõuavad aga kõigile. Peremehele pole suuremat rõõmu kui madalad elektriarved. Varem või hiljem küsime me kõik endalt: kuidas vähendada kulusid?

Sellest tekstist saad teada:

  • Kuidas vähendada energiatarbimist oma kodus
  • Miks SALUS Smart Home on rahakoti ja eelarve sõbralik

Piira oma elektrikasutust – mõned lihtsad sammud

Igapäevane energia – ja seega ka raha – raiskamine on nuhtlus. Harva mõtleme, et hoolimatus maksab: me ei kustuta tulesid, ei eemalda laadijaid pistikupesadest, magame öölampidega. Kui need ja paljud teised hooletused kokku liita, tõstame tahtmatult oma kodude tegevuskulusid.

Mda me saame teha , et seda vähendada?

Alustada tasub “energiat tarbivate” seadmete väljavahetamisest A, A +, A ++ ja soovitavalt A +++ energiaklassiga seadmete vastu. Aga kuidas on lood halbade harjumustega? Oleme teile kokku kogunud mõned näpunäited, mida tasub juba täna rakendada:

  1. Kasuta mõistlikult seadmeid mille energiatarve on suur:
  • ärge peske PESUMASINAS väikeseid koguseid, ärge peske mõnda tassi ja taldrikut NÕUDEPESUMASINAS: seadmed tarbivad sama palju energiat kui täiskoormusega
  • ärge asetage KÜLMIKU radiaatori lähedusse, ärge katke ventilatsioonireste ja ärge pange külmikusse sooja toitu: halva ventilatsiooni korral töötab seade täiskiirusel ja kuumad nõud soojendavad külmikut, mis – naasmiseks õige jahutustemperatuur – kulutab rohkem elektrit
  • keeda veekeetjas ainult nii palju vett, kui vajad: kui soovid teha ühte tassi teed, ära liitrit vett sisse pane – raiskad elektrit 750 ml keetmisele, mis veekeetjas jahtub ja tuleb seda uuesti soojendada
  • TELERITES, RAADIOTES ja ARVUTITES lülitage ooterežiim välja: kuigi kõik need seadmed ooterežiimis tarbivad vaid paar vatti, annavad need paar vatti aastas reaalset säästu
turning on the kettle, creating the savings

2. Tihti kasutatavates ruumides asendage traditsioonilised lambipirnid energiasäästlike LED-luminofoorlampidega: need mitte ainult ei tarbi vähem energiat, vaid ka säravad eredalt, pakkudes silmailu kauemaks.

3. Ühendage elektroonika lülitite liistuga: tänu sellele saate ühe liigutusega välja lülitada vastuvõtjad, mida te pikka aega ei kasuta.

4. Too SALUS Smart Home lahendused oma koju: kui sul ei ole meeles pärast õhtusööki köögis valgust kustutada või jääd igal õhtul teleri ette magama, on meie nutipistikud ideaalne lahendus. Teie määratud ajakava järgi töötades katkestavad Smart Plugs seadmete voolu ja vähendavad määratud ajal energiatarbimist. Looge lihtsalt reegel, et kõik südaööl välja lülitada.

Pea meeles: iga optimaliseeritud seade suurendab säästetavat summat!

Meie kuldne mõte : säästa, ilma mugavusest loobumata

Asi ei ole teie mugavuse arvelt säästmises – kas naudite madalaid arveid, kui külmetate pimedas majas? Kas olete ära lõigatud teabest, üle maailma laiali pillutatud sõpradest ja teie lemmik virtuaalsest meelelahutusest? Ebatõenäoline.

See pole tark säästmine. Saladus peitub seadmete efektiivsuses ja nende teadlikus kasutamises. Targa kodu tööstus loodi selleks, et tõestada teile, et säästlikult elades te mitte ainult ei kaota mugavust, vaid ka omandate selle.

Säästa kütte pealt

Paljude jaoks on see iseenesestmõistetav, kuid majapidamise eelarve koormustest rääkides tuleb meeles pidada, et suurem osa maja ekspluateerimisel kuluvast energiast kulub küttele.

Kui teile on oluline igapäevane suur säästmine ning energia ja raha, ei saa te eirata SALUS Controlsi kütteseadmete ettepanekuid. Miks? Sest kaasaegses ja pidevalt arenevas Targa Kodu tööstuses on temperatuuri reguleerimise eest vastutav segment meie ettevõtte jaoks kõige olulisem. Selles valdkonnas omame teadmisi ja aastatepikkust kogemust ning seetõttu – oleme toonud turule palju kvaliteetseid tooteid ja end tõestanud tehnoloogilisi lahendusi.

Miks tasub kasutada intelligentset kaugküttejuhtimist?

Esiteks, reguleerides toatemperatuuri vastavalt oma hetkevajadustele (nt vannitoas kaks tundi 26 kraadi, õhtul elutoas 23 kraadi, öösel magamistoas 20 kraadi), väldite harvemini kasutatavate ruumide ülekuumenemist ning tarbetud tasud soojuse eest, mida te ei vaja.

SALUS Controlsi ruumiregulaatorid on paindlikud. Nende ülesanne on hoida ruumides teie poolt määratud temperatuuri. See aga ei tähenda, et kodust eemal olles ei saaks te kütteseadmete tööd mõjutada. Kontorist, restoranist, Las Palmase hotellist – saate reageerida. Meie regulaatorid töötavad kindla ajakava järgi, kuid võtavad arvesse ka teie jooksvaid  otsuseid.

Efekt? Temperatuuri juhtimine = kulude juhtimine

Teiseks, tasuta rakendus SALUS Smart Home salvestab ja näitab kodus töötavate seadmete energiatarbimist, andes Sulle eelvaate (ja ülevaate!) Sinu raha tarbimise allikatest. Energiatarbimise ajalugu võimaldab teil teha kuluarvutusi.

Pimedas enam ei arvesta – radiaator koridoris, lamp magamistoas, arvuti? Miks on arved oodatust suuremad? Omades konkreetseid andmeid, teate, mida vaadata ja milline temperatuurigraafik koostada üksikute ruumide jaoks. Kuhu nutikad pistikud paigaldada? Nii võivad teie säästud ulatuda mitmesaja zlotini aastas ja see on juba investeering.

Uuringud näitavad, et – olles teadlikud, et nutikas kodu  tõesti leevendab kodu eelarvet – oleme valmis sellesse investeerima.

Lõppjäreldused

Kaasaegne tehnoloogia ei ole enam tehniliste parameetrite kombinatsioon. Sellest on saanud tugi, mugavuse ja turvalisuse määraja. Arukas maja ei seisne ainult käskude kombinatsioonis. Praktikas on tegemist Sinu vajaduste järgi programmeeritud kohaga, mis muuhulgas:

• hoiab ruumides leibkonnaliikmete poolt määratud individuaalset temperatuuri

• aknaluugi libisemine kõrge insolatsiooniga

• võimaldab elektriseadmete (nt valgustus) kaug- ja ajajuhtimist ning registreerib elektritarbimist

• tuvastab ja teavitab volitamata sündmustest (andurid: suits, üleujutus, avanemine)

SALUS Smart Home tegutseb seetõttu isikliku sekretäri, raamatupidaja ja turvainspektorina: hoolitseb teie pere heaolu eest, hoiab päevaplaanil silma peal ja loeb kulusid.

SALUS Controls pakub teile täiuslikku kodu juhtimist.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio