Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

One Touch reeglid: üks puudutus, palju võimalusi

TAGASI

Tuled töölt tagasi erinevatel aegadel, kuid kohe pärast läve ületamist kordad sama mustrit. Paned elutoas tuled põlema. Sulle ei meeldi vaikides süüa, nii et paned köögis raadio käima. Duši all käid tunni aja pärast, nii et vannitoas keerad radiaatori üles ja soojendad põrandat. Teete seda iga päev: tuled, raadio, küttekeha, põrand …

Kas poleks mugavam teha kõiki neid tegevusi korraga?

Tekstist saad teada:

  • Kuidas töötab OneTouch reeglite looja
  • Mis on OneTouch nupp

Täna kutsub SALUS Smart Home teid “tehnoloogilise maagia” maailma. Miks maagia? Sest tänu nõustajale ja OneTouchi reeglite aktiveerijatele sinu nutikas kodus saab seadmete tööd teha justkui võluväel.

Kuidas see töötab?

Lihtsamalt öeldes saate ühe nupu / ühe klõpsuga korraga käivitada mitu seadet igapäevaseks kasutamiseks.

Sissejuhatusest näite juurde tagasi tulles. Pärast maja läve ületamist – või isegi teel selle poole – vajutate OneTouchi reegli aktiveerijale ja:

  • Elutoas lähevad tuled põlema
  • köögis hakkab raadio mängima (tingimuseks on Smart Plugi toetatud raadio tüüp)
  • vannitoa põrand läheb soojaks ja temperatuur tõuseb

SALUS Smart Home süsteemi osana pakume OneTouchi reegliaktivaatorite kolme versiooni. Et need töötaksid, tuleb paigaldada ZigBee Universal Gateway. Kaks neist ei nõua rakenduse SALUS Smart Home käivitamist. Kolmas võimalus on nupu virtuaalne versioon, mis (ilmselgelt) on saadaval ainult veebirakenduses.

Saasaolevad tooteversioonid:

SALUS Smart Button, Internet Gateway, smartphone with App

Ühene juhtmevaba nupp OneTouch

Käivitab  salvestatud reegli, st mitme valitud seadme jaoks ühte kohta kogutud käsud. Seda kasutades käivitate oma nutikas kodus vaid ühe vajutusega sündmuste jada, nt temperatuur toas tõuseb, rulood sulguvad, tuled süttivad ja tugitooli elektriline soojenduspadi lülitub sisse. Loomulikult on selle reegli rakendamiseks vaja ka muid süsteemielemente: internetiväravat UGE600,  SALUS Smart Home rakendustsmart pistikutedastajat SR600, temperatuuriregulaatorit (nt. Quantum SQ610).

Oluline on see, et üks OneTouchi nupp töötab hästi turvanupuna. Kui teiega koos elab eakas vanem või teie laps jääb sageli üksi koju, on hea seada OneTouchi nupp hädaabiteadete jaoks. Halva enesetunde või äkilise ähvarduse korral vajutab vanur või laps seda ja saate eelseadistatud sisuga SMS-i …

Smartphone with alert notification

Kahene OneTouch nupp

See omakorda võimaldab salvestada kaks erinevat või seotud reeglit (iga nupu jaoks eraldi reegel). Läheme tagasi eelmise näite juurde. Kui nupu ülemise nupu vajutamine tõstab ruumi temperatuuri, sulgeb rulood, lülitab sisse valguse ja elektripadja, võib alumise nupu vajutamine käivitada reegli, mis töötab vastupidiselt. Temperatuur langeb, rulood avanevad, tuli kustub ja padi lõpetab kuumutamise.

Loomulikult ei pea OneTouchi topeltnupu reeglid olema omavahel seotud ja neil võib olla mis tahes käskude kombinatsioon, nt magamistoa ülemine nupp lülitab põhivalgustuse välja, seejärel lülitab sisse öökapi valgusti ja farel. Elutoa alumine nupp aktiveerib õhuniisutaja ja valgustatud pildi Pariisi öise maastikuga …

 OneTouch virtuaalne versioon

See annab teile piiramatu arvu nuppe ja seega piiramatud võimalused oma reeglite loomiseks. Korraldate neid nii palju kui vaja. Kombineerite valitud käsud reegliteks ja käivitate neid vastavalt vajadusele. Sa ei hoia käes mitte traditsioonilist nuppu, vaid nutitelefoni. Kõikide reeglitega saad hakkama rakenduses SALUS Smart Home. Näete neid kõiki eraldi aknana. Tänu sellele on teil võimalus oma kodumasinate tööd täiuslikult juhtida.

Samuti on oluline, et kui UGE600 interneti lüüs on erinevatel põhjustel lahti ühendatud ja muutub punaseks (mis tähendab kohalikku režiimi), siis selle mällu salvestatud OneTouchi reeglid töötavad endiselt.

 OneTouch reeglite näidised interneti rakenduses:

examples of One Touch rules examples of One touch rules

SALUS Smart Home ei sea mingeid piire, ei viska tehnilisi takistusi jalge alla. Meiega saate hõlpsasti määrata OneTouchi nuppude stsenaariume. Teil on palju valikuvõimalusi.

Siin kehtestad REEGLID Sina!

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio