Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Kütte juhtimine läbi interneti – 10 plussi

TAGASI

Interneti-elu on meie aja suurim sümbol. Teisisõnu – see on kohustuslik. Kaasaegsetes energiasäästlikes kodudes otsustame üha sagedamini mitte ainult seadmete kaugjuhtimise, vaid ka seadmete – sealhulgas küttesüsteemi – töö juhtimise üle Interneti.

Täna keskendume eeskätt kütte online-juhtimisele, sest esiteks on küte SALUS Controlsi tegevuse võtmevaldkond ja teiseks tasub mõista selle mugavuse eeliseid.

Tekstist saad teada:

  • Mis kasu saad intelligentsest kütte kaugjuhimisest
  • Millised seadmed lubavad kütetkaugjuhtida onlines

Alustuseks tuletagem meelde, et kütte kontrollil Interneti kaudu on lai valik rakendusi. Kütteparameetrite reguleerimine selle meetodiga on suurepärane mitte ainult ühepereelamutes, mitmepereelamutes ja üüripindades, vaid ka – mitme süsteemi samaaegse lihtsa juhtimise võimaluse tõttu – hotellides ja puhkeasutustes.

man with the background of buildings with different temperature

10 kasutoovat punkti interneti kaudu juhtimisel

Mida võidad kui otsustad juhitava kütte kasuks?

Optimaalne ruumide kute

 … See tähendab kõrget soojusmugavust, mida saate pidevalt mõjutada ja mida teie kodu (hotell, kontor) kasutajad hindavad. Pidage meeles, et temperatuuri saate iga ruumi jaoks eraldi seadistada. Tänu regulaatoritesse (nt Quantum) sisseehitatud täpsetele juhtimisalgoritmidele on selle hooldamine lihtne, olenemata sellest, kus te parasjagu viibite. Teie perel (külalised, töötajad) ei ole kunagi liiga palav ega liiga külm.

Kaugjuhitav seadistuste muutmine (mobiilirakenduses)

Küttejuhtimissüsteemide ostmise suureks eeliseks on võimalus koostada igale ruumile eraldi töögraafik, kuid – nagu elu näitab – kord seatud seadistused ei pea alati sammu. Esineb tavapärasest kiiremaid töölt saabujaid või teadmata tagasitulekukuupäevaga lahkujaid. Siis graafikust ei piisa. Et pärast tegusat päeva täiuslikult köetavasse koju naasta, tuleb seadeid käsitsi reguleerida. Juhtides soojusallikat võrgus, saate seda teha oma kontorist või isegi Mallorca hotellist. Kütteparameetrite värskendamine on seega veel üks eelis koduautomaatika haldamisel Interneti kaudu.

Meetod unustajatele

Aeg-ajalt unustame kõik sellised proosalised tegevused nagu: tulede kustutamine, kütte lülitamine mugavusrežiimilt säästurežiimile, kui kodus pole, STV pumba välja lülitamine jne. Kuna meil on koduseadmetele juurdepääs Internetile, parandame oma tähelepanu hajumise igal ajal. Veebirakenduses reguleerime kütteväärtusi või lülitame seadmed välja, isegi kui asume sellest sadade kilomeetrite kaugusel.

Abikäsi hotellipidajale

Veebi teel kütte juhtimine on hotellihalduritele suureks abiks, sest internetivärav (UGE600) toetab korraga paljusid ruume ja regulaatoreid. Ühe lüüsiga saate ühendada kuni 100 seadet, mis tähendab, et üks süsteem võib katta isegi kogu rajatise. Loomulikult tasub igale korrusele luua eraldi süsteem, siis on internetirakendusest lihtsam regulaatorit leida. Tänu sellele saate oma kodust või hotelli privaatsest osast kontrollida temperatuuri, samuti värskendada seadeväärtuse piirmäärasid klientide poolt üüritud tubades.

Kontroll temperatuuri seadete üle ükskõik millisest maailma otsast

Oleme seda juba maininud, kuid selle eelise jaoks tasub luua eraldi punkt. Selline lahendus kohandab paremini kui ükski teine ​​lahendus hoone soojustingimused meie vajadustele vastavaks.

Säästlikkus

Nõuetekohane kütte reguleerimine ei too mitte ainult mugavust, vaid ka tõelist kokkuhoidu. Kütte reguleerimise suurim rahaline eelis on see, et te ei raiska energiat kodust eemal olles. Teie ajakava võimaldab teil päeva jooksul toatemperatuuri muuta. Te ei küta üle. Te ei küta hoonet, kui te seda ei vaja ja te ei küta üle ruume, kus pole vaja kõrgemat temperatuuri. Veebipõhine juhtimine suurendab lisaks kütte efektiivsust, kuna see võimaldab eelseadistatud seadistusi jooksvalt reguleerida. Seadistused kasutate olenevalt asjaoludest ja hädaolukordades välistate nt tühja maja kütmise. Kasutad vähem küttematerjali ja ei raiska raha.

Kodu/ hotelli / büroo seadmete töö jälgimine

Ühelt poolt tuleb see hüve ühendada eelmise punktiga, teisalt aga näha seda laiemalt kui küttejuhtimise vallas, sest see kehtib kogu hooneautomaatika kohta.

SALUS Smart Home mobiilirakendusel on energiatarbimise tabelite loomise funktsioon. Tänu süsteemis töötavatele nutikatele pistikutele saate üksikasjalikke andmeid selle kohta, millised seadmed töötavad tõhusalt ja mis seavad teid kokku tarbetute energiatarbimiskuludega. Need teadmised võimaldavad teil muuta seadme tööd, seada sellele erinev töörežiim või otsustada asendada see energiasäästlikuma mudeliga.

Turvalisus boonusena (SMS teavitus võimalikust ohust)

Nagu eelmisest punktist näha, läheb kütte juhtimine Interneti kaudu kaugemale ruumide temperatuuriväärtuste kontrollist. Nutika kodu võrguga rakendusel on rohkem funktsioone. Üks neist on võimalus saada SMS-i või e-posti teateid, nt tulekahjust katlaruumis (suitsuandur), üleujutusest köögis (üleujutusandur) või sissetungijate majja sissepääsust (avamisandur). See valik annab teile võimaluse kiiresti reageerida ja kahjusid minimeerida. Kui otsustate küttesüsteemi juhtida Internetis, on teil oma kodu (hotell, kontor) turvalisus.

UGE600 SALUS Internet Gateway, WLS600 Flooding Sensor, OS600 Opening Sensor, advantages

Õkoloogiline kasum

Nii nagu raha säästmise puhul, tagab ka kütte juhtimine interneti kaudu – vähendades ülevoolu ja tarbetut energiatarbimist – ökokasumit. Saasteainete heitkoguste vähendamine avaldab mõju keskkonnale, muutudes vahendiks ülemaailmsete kliimamuutuste ja selle negatiivse mõju vastu meie tervisele.

Hoone väärtuse suurendamine kinnisvaraturul

Hooneautomaatika on tegur, mis mängib potentsiaalse ostja ostuotsuse tegemisel olulist rolli. Interneti-küttejuhtimissüsteemiga varustatud rajatis saavutab alguses kaasaegse intelligentse kodu prestiiži ja seeläbi soodsama hinna. Arendajad, kes soovivad oma investeeringu väärtust tõsta, peaksid seda aspekti meeles pidama.

Mida vajad, et juhtida kütet interneti teel?

  • Smart süsteemi (koos internetilüüsiga)
  • Süsteemiga sobituvaid seadmeid(juhte)
  • Süsteemi teenindav mobiili rakendus (üks rakendus mitmete süsteemide jaoks)
  • Nutitelefoni / tabletit/ arvutit
  • Internetiühendust

Kütte online juhtimiseks loodud SALUS Smart Home pakkumisest leiad:

1. Nutisüsteemi “süda” – UGE600 internetivärav, mis tagab kõigi võrgus olevate seadmete side.

2. Tasuta rakendus SALUS Smart Home, mis tänu plaaditud, “klikitavale” menüüpaigutusele võimaldab mugavat kuvamist ja parameetrite kiiret reguleerimist.

3. SALUS Smart Home süsteemis töötavad temperatuuriregulaatorid ja ajamid: juhtmevabad keskribad, juhtmoodulid, termostaadipead, nutikad tooted (andurid, nutikad pistikud jne)

Smartphone with SALUs Smart Home App, Wiring Centre, UGE600 Internet Gateway, Quantum Thermostat, TRV, One Touch Button, OS600 Opening Sensor

SALUS Smart Home süsteem ei ole reserveeritud vastvalminud hoonetele. Seda saab hõlpsasti kohandada olemasolevate ja kaua kasutatud rajatistega.

Veedate iga päev palju aega netis. Miks ei võiks ka teie kodu (hotell, kontor) olla netis? Kasutage kütte kaugjuhtimise pakutavaid võimalusi Interneti kaudu – oleme välja toonud neist 10, kuid igapäevases kasutuses korrutate selle arvu kindlasti.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio