Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Kuidas juhtida süsteemi SALUS Smart Home?

TAGASI

Enne küsimusele vastamist selgitame veelkord, mistäpselt on ja kuidas toimib SALUS Smart Home.

See on kaasaegne süsteem targa kodu juhtimiseks – sealhulgas, aga võibolla ka ennekõike, kütte juhtimiseks.

SALUS Smart Home võimaldab luua ühendusi kodumasinate töö (OneTouchi reeglid) ja seadmete töö vahel, ka interneti kaudu.

SALUS Smart Home süsteem sisaldab tooteid, mis tagavad iga ruumi individuaalse temperatuuri reguleerimise. Samuti võimaldavad need juhtida boileri, CH pumba, STV pumba või muu kütte- või jahutusseadme tööd.

SALUS Controlsi pakkumine sisaldab ka Smart Home tarvikuid, mis viivad koduautomaatika kahtlemata kõrgemale tasemele.

Lisaks pinge- või akutoitega regulaatoritele sisaldab süsteem:

smartphone with SALUs Smart Home app, SALUs wiring centre, UG600 Internet Gateway, Quantum thermostat, TRV, One Touch button, window opening sensor, intelligent home control

SALUS Smart Home süsteemis saate hallata veebirakenduses nähtavaid elemente (temperatuuri regulaatorid, Smart Pistikud, releed, nupud).

Ehk siis konkreetsemalt?

Küte

Põhimõtteliselt on teil kolm võimalust. Seadistage temperatuur, mis vastab üksikute ruumide funktsioonidele (nt vannitoa, magamistoa, elutoa, esiku muud parameetrid). Looge iga nädalapäeva jaoks püsiv automaatne küttetöögraafik (nt erinev töögraafik tööpäevadeks, teine ​​nädalavahetusteks ja pühadeks). Lõpuks saate – olenevalt asjaoludest, kuid olenemata asukohast – maja kütteparameetreid kaugreguleerida (nt kirjutades temperatuuri üle kuni järgmise graafiku muudatuseni või muutes kogu graafikut).

Valgustus

OneTouchi reeglite programmeerimine valgustuse abil pole mitte ainult tähelepanuväärne, vaid praktiline ja mugav. Jällegi on teil kolm võimalust. Saate valguse sisse ja välja lülitada näidatud aegadel või sõltuvalt päikesetõusust/loojangust. Samuti saate – kodus või väljaspool seda – ühe liigutusega sisse / välja lülitada kõik lambid ja aktiveerida eelnevalt salvestatud valguse reegli, mis simuleerib leibkonnaliikmete kohalolekut. Lõpuks saad kombineerida valitud valguselementide tööd teiste SALUS Smart Home sarja seadmetega (releed, kontrollerid, regulaatorid, andurid), tänu millele ühe toimingu sooritamisel (nt ruloo sulgemine) käivitad teise toimingu. sellega seotud (nt tule süütamine).

Rulood ja väravad

OneTouchi stsenaariumis lubatud ruloode sulgemine ja avamine võimaldab mitte keskenduda sellele tegevusele ega pea seda meeles pidama, samas kui kuumade suvepäevade puhul võimaldab see kaitsta interjööri kuumenemise eest. Veelgi enam, tööl olles saate oma elutoa rulood sulgeda. Ruloode juhtimise teine ​​eelis on nende sulgemise ja avamise aja planeerimine. Hommikul võivad need hõljuda nt 50% ja alles mõne minuti pärast 100%. Õhtuti võivad nad sulgeda päikeseloojangul või muul ajal. Sissepääsuvärava või garaažiukse kaugjuhtimise eeliseid ei pea selgitama, kuid – ja tasub mainida – õigesti kirjutatud stsenaarium võib ühendada selle avamise fassaadivalgustuse sisselülitamisega.

Pea meeles, et SALUS Smart Home süsteem on ka vajalik turvatarvik igas kodus. Kuigi te ei saa nende seadeid muuta, näete veebirakenduses, kas need töötavad korralikult ja kas nad täidavad oma funktsiooni. Ja hädaolukorras saadavad nad teile eelnevalt ettevalmistatud häire sisuga sõnumi. Millest see jutt käib?

Anduritest:

suitsu (SD600)–tuvastab suitsu reaalajas. lisaks – TÄHELEPANU –võib seda kasutada a iseseisvat alarmseadet ilma spsteemi südameta(värav UGE600). Siis on aktiivne ainult sireeni funktsioon (häire tuvastatakse lokaalselt, ilma võimaluseta kasutajale teadet saata);

üleujutus (WLS600) – tuvastab vett anduri all oleval pinnal või anduriga ühendatud juhtmete kontaktidel. Tuleb kasutada koos UGE600 Interneti-lüüsi ja SALUS Smart Home rakendusega;

uste/akende avatus (SW600; slim versioon, OS600; standard versioon) – annab märku akende/uste avanemisest. Seda tuleks kasutada koos UGE600 Interneti-lüüsi ja rakendusega SALUS Smart Home. MÄRKUS: koos toatemperatuuri regulaatoritega lülitab see tuulutamise ajal kütte automaatselt välja.

Miks on kasulik omada kodus  SALUS Smart Home süsteemi?

Et ei jääks kahtlust, et meie nutikas süsteem on see, mis muudab Sinu koduruumi, oleme koondanud selle peamised eelised ühte kohta.

Mis need eelised on?

  • mitmekülgne kasutus: Salus Smart Home seeria tooted on mõeldud põranda-, radiaator-, elektrikütteks
  • energiasäästu regulatsioon: ülekuumemise vähendamine ja ruumide väljajahutamine
  • tubade funktsioonide ja teie päevarütmiga kohandatud küttesüsteem
  • interneti teel juhtimine: teate seaded veebist mis tahes maailmas
  • mitteinvasiivne paigaldamine: seadmed ühendavad juhtmevabalt
  • omavahel (ja teiega) suhtlevate seadmete koduvõrk
  • paindlikkus: täiendate süsteemi ise valitud elementide alusel ja loote nende vahel misgi suhte (One Touch reeglid)
  • koduvalgustite ja aknakatete kaugjuhtimine
  • suurem ohutus: andurid ja häireteatised
  • funktsionaalsus ja igapäevane mugavus

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio