Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Internetivärav ja SALUS Smart Home rakendus

TAGASI

Ideaalne kodu  juhtimine asudes ükskõik kus maailma paigas

RTV seadmete juhtimine puldiga on toonud läbimurde nende töös. Pult oli prestiiži ja mugavuse märk. Kõik tahtsid telekanaleid vahetada ilma diivanilt liikumata. Kellel on piloot, sellel on jõud – ütlesime oma triumfi varjamata. Ja me ütleme seda siiani. Kuid tänapäeval on kaugjuhtimine palju enamat.

Tekstist saad teada miliseid võimalusi pakub:

Salus internet gateway and smart home app availible on Google Play and App Store

Natuke teooriat– vaata millest on jutt

Uniwersalna bramka UGE600 on ZigBee võrgu kaasaegne koordinaator ja seetõttu SALUS Smart Home süsteemi võtmeelement, mida metafooriliselt nimetatakse selle südameks. See termin on igati õigustatud. Internetivärav võimaldab juhtmevabalt juhtida kõiki sellega ühendatud seadmeid nutitelefoni või Androidis või iOS-is töötava arvuti kaudu. Ilma selle südameta pole SALUS Smart Home olemas.

Selle uuendusliku seadme paljude eeliste hulka kuuluvad: kiire paigaldamine, madal energiatarve ja võimalus siduda lüüsiga kuni 100 koduautomaatika elementi. Millised elemendid? Kõik sõltub teie valikust.

SALUS Controlsi pakkumine sisaldab: temperatuuri regulaatorid, releed, juhtribad, termostaadipead, intelligentsed pistikud, akna/ukse andurid, üleujutusandurid. Need tooted, mis on ühendatud süsteemi südamega, töötavad üksteisega koos ja vastavalt teie seadistustele. Teie otsustate, millist seadet vajate ja kuidas soovite ühe seadme teisega ühendada.

Internetivärav töötab tasuta rakendusega SALUS Smart Home (saadaval alla laadida App Store’ist, Google Playst). Tarkvara võimaldab teil kasutada kodu- või kontoriseadmeid kõikjal maailmas. Peate lihtsalt registreerima konto ja omama Interneti-ühendust.

Tasub meeles pidada, et ligipääsu SALUS Smart Home rakendusele võimaldab ka veebibrauser (eu.salusconnect.io). See on oluline, sest kui teie telefon saab tühjaks või unustate selle autost välja võtta, ei kaota te võimalust hoolitseda hoone eest, mille eest vastutate. Pealegi – sõltuvalt individuaalsetest eelistustest – on see paljude jaoks lihtsalt mugavam variant.

Käputäis juhiseid – vaadake kuidas see töötab

Kas kaalute meie süsteemi ostmist? Või äkki olete selle juba ostnud ja soovite SALUS Smart Home pakutavaid võimalusi täielikult ära kasutada? Anname teile nõu, kuidas alustada oma seiklust intelligentse juhtimisega.

Samm sammult – mida tuleb teha, et näha omakodu rakenduses?

 • Lae alla tasuta  rakendus lehelt eu.salusconnect.io ja ava kasutajakonto, kuhuedaspidihakkad sisse logima.
 • Alusta oma ZigBee võrku riistvara lisamist, aktiveerides koordinaatori – UGE600 internetilüüsi. Esimesel käivitamisel ühendage see LAN-kaabli abil ruuteri / modemiga. Kui lisate lüüsi esimest korda oma kontole, vajutage lüüsi nuppu – LED vilgub roheliselt. Seejärel otsige rakendusest SALUS Smart Home lüüsi ja lisage see. Kui lüüs on õigesti lisatud, läheb sama LED siniseks – edukalt lõppenud sidumisprotsessist annab alati märku sinise valgusega (see on ka info, et lüüsil on juurdepääs internetile). Kui soovite rohkem seadmeid lisada, vajutage rakenduses uuesti seadmete otsimist – LED vilgub punaselt, mis tähendab, et see on sidumiseks valmis.
 • Ühendage lüüsiga valitud SALUS Smart Home seeria seadmed, nt riba, temperatuuriregulaatorid, termostaadipead, nutipistikud, andurid.
 • Looge valitud seadmete vahel sõltuvusi (OneTouchi reeglid).
 • Ja nüüd võta kontroll oma kodu üle!
SALUS Smart Home App on a desktop

Rakenduse põhiekraan

Sealt saate juhtida kõiki installitud seadmeid. SALUS Smart Home armatuurlaud (mille kaunistate omal valikul fotoga) on moodsa ja lihtsa välimusega. Seda hoitakse kontrastsetes värvides – oranž, roheline, tumesinine -, mis mõjutab oluliselt selle läbipaistvust. Aknad – “plaadid” näitavad antud seadme tööd antud ruumis. Oranž tähendab, et seade töötab, roheline, et see praegu ei tööta, ja hall, et ühendusega on probleeme. Aknaid saab paigutada teie valitud järjekorras.

Kui olete ühele kontole installinud rohkem kui ühe lüüsi, saate tausta libistades vaadata neid kõiki koos nendega ühendatud riistvaraga. Põhiekraanilt saate teha ka kiire ülevaate hoones olevatest seadmetest. Lihtsalt käivitage valik: skannige minu kodu.

Tänu SALUS Smart Home rakenduse hästi kujundatud menüüle on seadmete töö sõbralik. Mis on hästi koostatud menüü? Selle lihtsus – ainult kasutaja jaoks kõige olulisemad kategooriad ja konkreetne nomenklatuur. Oleme oma rakenduse menüü koostanud täpselt nende juhiste järgi. Sellest leiate vahekaardid:

 • SEADMED
 • SEADISTUSED
 • ABI
 • MINU STAATUS
 • PRIVAATSUSPOLIITIKA
 • VÄLJALOGIMINE

SEADMETES  saate juurdepääsu kõigile programmi installitud elementidele. Siin saate need rühmitada (mitu levinud parameetrit) ja luua OneTouchi reegleid. SEADISTUSTES võimaldavad teil muu hulgas muutke profiili ja keelake rakendused ja juhtimisseadmed kohapeal (võrguühenduseta). MINU OLEK sisaldab reegleid (seadme toiminguid), mille loote antud koduolukorra jaoks. Viimased vahelehed on juriidilised probleemid ja VÄLJALOGIMINE, st välju rakendusest.

Kui olete siiski kasutusraskuste pärast mures, vaadake meie liidese DEMOVERSIOONI. Vaikimisi on see toetatud inglise keeles, kuid vahekaardil SEADED (alaleht: KASUTAJAPROFIIL) saate muuta keele selliseks, milles tunnete end kõige mugavamalt. Nüüd näete ise, et SALUS Smart Home rakenduses navigeerimine pole mitte ainult mugav, vaid ka nauding.

Smart Home App on a desktop

Kusiganes sa oled…

Uuenduslikud tehnoloogiad on kasutusele võtnud uued standardid. Kaugjuhtimispult ei tähenda enam teleri nelja meetri kauguselt sisselülitamist. Praegu tähendab see kodu- või kontorielektroonika teenindamist maailma kõige kaugematest paikadest.

Kuna Interneti-ühendus on piisav Lublini vannitoa soojendamiseks Shanghai teemajast, peavad teie ootused olema kõrged. Kui mõtlete kaugjuhtimispuldile, soovite oma kodu hõlpsalt juhtida kõikjal ja igal ajal. Nii et otsite turu parimaid pakkumisi. SALUS Smart Home pakub teile täiuslikku juhtimist.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio