Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Quantum – kas tead juba meie peamist temperatuuri regulaatorit?

TAGASI

Smart Home tööstus areneb pidevalt. Smart Home peamised eelised on turvalisus, mugavus, kokkuhoid ja ökoloogia. Kuid oluline on ka toodete atraktiivne disain, mis sobib kaasaegse interjööriga. Sellele väljakutsele vastamiseks on SALUS Controls kujundanud ainulaadse temperatuuri regulaatori mudeli – Quantum.

Tekstist saad teada:

  • mis on Quantumi eelised?
  • millised selle funktsioonid aitavad Sinu mugavust parandada?
  • kellele on uus temperatuuri regulaator SALUS Controls mõeldud?
Quantum nutikodus

Mida on vaja kodus temperatuuri reguleerimiseks? Läbimõeldud, töökindlad seadmed. Seega otsustad usaldusväärse kaubamärgi ja selle kaubamärgi vahel vastavalt Sinu vajadustele vastava varustuse klassiga toote.

Otsid säästlikku, standardset või preemium varianti? SALUS Controls pakub kõiki võimalusi. Me teame, et soovid omada valikut.

Täna aga räägime Sulle tippklassi tootest, meie uhkusest – igat tüüpi küttele kohandatud multifunktsionaalsest temperatuuri regulaatorist, mille kutsusime Quantumiks.

Meie lipulaeva saada olevad variandid:
a. Mudel SQ610 – süvistatav, 230 V toiteallikaga
b. Mudel SQ610RF – pinnale paigaldatud, akutoitega

Eelised

Sisseehitatud niiskusanduriga SALUS Controls uudset toodet iseloomustab kasutusmugavus ja paigaldamine, mis on võimalik hoone igas kasutusetapis. Pole tähtis, kas ehitad oma unistuste maja või renoveerid vana pere korterelamut. Meie regulaatori installimine ei saaks olla kiirem ja menüü sõbralikum.

Quantum on elegantne ja lame (ainult 10 mm paksune juhtmega ja 11 mm traadita ühenduse puhul). Selle taustvalgustusega ekraan hõlbustab andmete programmeerimist ja lugemist. Võimalus luua oma töögraafikud soosib isikupärastamist, st seadme kohandamist vastavalt Sinu individuaalsetele vajadustele. Funktsioon meeldiv põrand (Warm Floor) hoiab põranda meeldiva temperatuuriga, olenemata aktiivsest kütteprogrammist. Näiteks kui pole vaja ruumi soojendada, kuid soovid kõndida soojal pinnal.

Quantum töötab ZigBee tehnoloogia baasil, mida saab lihtsalt seletada kui koduvõrku, mille kaudu seadmed omavahel suhtlevad. Näiteks: avanemisandur “teavitab” süsteemi, et aken on avatud ja küte tuleks välja lülitada, ning OneTouch nupp – kui see ülesanne antakse – teavitab nutipistikuid vajadusest lülitada valitud ruumides tuled sisse. Smart!

Quantumi ainulaadsus tuleneb ennekõike selle tehnoloogilistest võimalustest. Erinevalt eelkäijatest suudab see juhtida isegi kõiki tsoone ribal. Tänu sellele suudab see soojendada suurt avatud ruumi, näiteks elutuba koos köögi ja söögitoaga… või spordihalli.

Sinu kodu soojendamine hüppab kõrgeimale tasemele ka tänu regulaatori töö optimeerimisele. Paljude kasulike funktsioonide hulgas on see eriti tähelepanuväärne, kuna see suurendab Sinu termilist mugavust. Sul on tõpselt nii soe kui soovid – Sul ei ole kunagi külm või ülekuumenenud.

Kuidas see töötab?

Matemaatiliselt. Meie tehnoloogide väljatöötatud algoritmid arvutavad välja parima aja soojusallika sisse- ja väljalülitamiseks, nii et ruumides määratud temperatuur oleks kindla aja või intervalliga. Pulss, mitu minutit kestev lisaküte säilitab ruumides tingimused, mida vajad.

Kui Sinu keha vajadused ajutiselt muutuvad, võid kasutada ajutist temperatuuri alistamisrežiimi. Reguleerid süsteemi seadeid oma meeleolu järgi käsitsi, säilitades neid järgmise küttegraafiku muutmiseni.

Kokkuvõtlikult – miks on juhtimine mugav?

Kuna iga toa jaoks saad luua eraldi sobivad ajagraafikud, mis automatiseerivad Sinu küttesüsteemi tööd (Sa ei pea seda meeles pidama ega ajakohastama) või – varem määratud ajakava üle kirjutades – saad oma temperatuuri regulaatori tööparameetreid pidevalt muuta.

Veebis? Võrguühenduseta? Sinu valik

Quantum on koos värava ja veebirakendusega osa SALUS Smart Home’ist. Veebirežiimis olev SQ610 mudel suhtleb juhtmevabalt nutisüsteemi muude elementidega (ribad, pead, pistikud, releed). Võrguühenduseta režiimis (st ilma rakenduse ja internetiühenduseta) on regulaatori juhtmeta töötamine võimalik muu, kui “juhtimise” värava all – saadaval kohaliku (CO10RF) režiimi koordinaatori pakkumisega.

Oluline on see, et SALUS Controls lipulaeva eeliste kasutamine poleks välistatud ja ilma ülalmainitud seadmetega koostöö tegemata. Quantum SQ610 sobib suurepäraselt vastuvõtjaga juhtmega ühendatud iseseisva regulaatorina kasutamiseks (nt juhtmega juhtribaga või otse kütteseadmega, nt katlaga). Selliselt konfigureeritud regulaatori saab lisada ka SALUS Smart Home rakendusse, tagades traadita ühenduse teiste süsteemi komponentidega.

Kellele?

Sellise kaasaegse seadme eeliseid hindavad kliendid, kes soovivad oma kodus ideaalset kütet juhtida. Kuid mitte ainult. Quantum on hotellipidajate jaoks tõeline maiuspala. Meie nutiseadmes saad määrata PIN-koodi ja seadeväärtuse piirid, tänu millele saavad hotellikülalised tubade temperatuuri reguleerida ainult omaniku seatud piirides. Nii et kui üürid tube nt mereäärsetes külalistemajades, siis ära karda külmakartlikke kliente ja kontrollimatut energiarvete kasvu. Sobiv temperatuuri regulaator (Quantum) hoolitseb Sinu külaliste eest.

Quantumi paindlikkus ja multifunktsionaalsus on niivõrd suur, kuna tuleneb murest kasutaja mugavuse ja rahulolu pärast. Temperatuuriregulaatori uue mudeli loomisel oli SALUS Controls’i ekspertidel üks peamine eesmärk: anda Sinu käsutusse tõeline kaasaegse hoone automatiseerimise saavutus. Luua seade, mis – kui soovid – sobib ideaalselt Sinu nutikodu süsteemi.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio