Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Mida võidab SALUS Controls?

TAGASI

Paljudest põhjustest, miks peaksid meid usaldama, oleme valinud kaks.
Vaata millised!

Kaasaegsed tehnoloogiad on loodud inimeste teenimiseks. Truism? Võib-olla, kuid üks neist, mis ei hirmuta banaalsusega.

Ohutusandurid, optimaalselt juhitav küttesüsteem, soe põrand – hindame kõrgtehnoloogiliste lahenduste panust oma ellu iga päev. Tänu neile elame turvalisemalt, ökonoomsemalt ja mugavamalt. Ja toredamalt.

Tubade soojus ja hubane valgustus on – metafooriliselt öeldes – värav mugavuse saavutamiseks. Nende avamiseks vajad kahte võtit: usaldusväärseid seadmeid ja korralikult koolitatud inimest, kes need Sinu koju paigaldab.

Tekstist saate teada:

 • mis iseloomustab SALUS Controls tooteid
 • kuidas me oma paigaldajaid koolitame
1. Lihtne juhtimine arenenud tehnoloogiaga
Kurat pole nii hirmutav, kui ta ära värvitakse

Meie temperatuuri regulaatorite puhul ei pea Sa kartma keerukat menüüd ja keerulisi juurdepääsuteid vajalikele funktsioonidele. SALUS Controls kujundab oma seadmed vastavalt “kolme kiiruse” põhimõttele:

 • kiire montaaž
 • kiire seadistamine
 • kiire teenindus

Kasutajate mugavus on meie jõupingutuste eesmärk. Näiteks on tehnoloogiliselt arenenud Quantum SQ610 temperatuuriregulaatorit lihtne ja meeldiv kasutada, mida hõlbustavad: taustavalgustusega ekraan, selge menüü, kuvatava teabe isikupärastamine (s.t võimalus otsustada, millised regulaatori tööparameetrid on nähtavad ja millised varjatud).

Seade võib töötada nii traadita võrgus (UGE600 interneti- värava või CO10RF-koordinaatoriga) kui ka sõltumatu regulaatorina, mis on vastuvõtjaga ühendatud. Kui Quantum on konfigureeritud interneti- värava kaudu, võid minna viimasest valikust esimese juurde – lisada regulaator SALUS Smart Home süsteemi. See võimaldab Sul võrgu teel kontrollida ja suhelda selle muude elementidega.

Oluline on see, et oleme vähendanud klõpsamiste arvu miinimumini, mida paigaldaja peab meie lipulaeva puhul temperatuuri regulaatori esmakordsel kasutamisel tegema. Paigaldamise saab lõpetada mõne sammuga:

 1. Regulaatori ühendamine 230V pingega
 2. Seadme paigaldamiseks ja kasutamiseks mõeldud keele valik
 3. Režiimi valik – kordame:
 • juhtmevabalt võrgus: laadi alla rakendus, ühenda värav, seo regulaator sellega
 • juhtmevabalt võrguühenduseta (ilma rakenduseta): konfigureerimine interneti- värava kaudu (võimaldab hilisemat veebipõhist juhtimist) või ZigBee võrgukoordinaatori kaudu (ei anna võimalust hiljem interneti kaudu juhtida)
 • iseseisva juhtmega: Quantum SQ610 on ühendatud vastuvõtjaga (saad selle hiljem lisada SALUS Smart Home rakendusse)

Meiega pole kurat nii hirmutav, kui ta ära värvitakse! Kõrgtehnoloogia lihtne kasutamine pole mitte ainult SALUS Controls’i põhifunktsioon, vaid ka üks peamisi tugevusi.

2. SALUS Controls eksperdid
Harjutamine teeb meistriks

Controls toodete müügiesindajad ja paigaldajad pole juhuslikud inimesed. Enne kui keegi meie ettevõttega lõplikult oma ametialast seiklust alustab, läbib ta põhjaliku tootekoolituse.

Pärast vajaliku teooria õppimist lähevad meie koolitused töötubade etappi ja sisaldavad presentatsioone näivainstallatsioonidest. Me õpetame:

 • seadmete ehitust, kokkupanekut ja käitamist
 • tootekaartide ja nendevaheliste suhete kohta
 • võimalikke ühendusskeeme
 • navigeerimist SALUS Smart Home veebirakenduse kaudu
 • OneTouch programmeerimist

Harjutamine teeb meistriks ja seega on sageli kasutatav rakenduselement kogenud paigaldaja tugi seadmete paigaldamisel reaalsesse hoonesse, s.o kliendi koju/kontorisse. Viimane etapp ei ole praktiliselt kunagi lõplik, kuna meie inimesed käivad olemasolevate teadmiste täiendamiseks regulaarselt praktilises ja teoreetilises koolituses.

Veebikoolitused ja veebiseminarid

Viimastel kuudel oleme suurt rõhku pannud võimalusele osaleda usaldusväärsetes veebikoolitustes. Korraldasime temaatiliste veebiseminaride sarja, mille käigus meie eksperdid tutvustasid SALUS Smart Home tootesarja, andsid nõu valiku osas, arutasid seadmete paigaldamise ja paaristamise meetodite kohta ning vastasid osalejate küsimustele. Veebiseminariülekannete salvestamine on saadaval SALUS Controls Polska YouTube’i kanalil:

Veebis on saadaval ka teised SALUS Controls’i tootevalikutega seotud juurdepääsetavad koolituskursused.

Sa ei eksi SALUS Controls’i tehnoloogilises maailmas. Meie eksperdid aitavad Sul valida kodutingimustele vastava varustuse (müügiesindajad), paigaldada ja õpetada kasutama (paigaldajad) ning vastama seadme (teenindus) kasutamisel igal ajal tekkivatele küsimustele.

Paljudest põhjustest, miks peaksid meid usaldama, oleme valinud kaks.
Now you know, which ones.

Kontakt
Alusta koostööd

Kontakt


Tehniline abi

support@salus-controls.eu


PaigaldajaKasutajaArendaja
Salus

SALUS Controls brändi turustaja:
QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

Rolna 4, 43-262 Kobielice,
Poola
NIP: 638 180 68 25,
KRS: 0000440955,
office: +48 32 700 74 53,
service: +48 32 750 65 05,
fax: +48 32 790 44 85,
Monday - Friday, 8:00-16:00

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio